Smartfonik.pl - wiemy wszystko o Twoim telefonie

Wróć   Smartfonik.pl - wiemy wszystko o Twoim telefonie


Forum Rules
Regulamin Smartfonik.pl
Poniżej znajduje się regulamin forum smartfonik.pl. W interesie użytkownika leży zapoznanie się z nim i stosowanie się do niego.


§1. Rejestracja

1. Decydując się na wypowiedź na forum akceptujemy jego regulamin a co za tym idzie wszelkie kary w przypadku jego złamania.
2. Rejestrując się na forum, jako nazwy użytkownika nie używaj nazw obraźliwych, wulgarnych a także adresów stron www, oraz nazw serwisów. itp. Tego typu konta będą usuwane.

§2. Ogólne

1. Sprawy prywatne załatwiamy na PW lub w innej formie komunikacji bezpośredniej.
2. Zabrania się wysyłania PW (prywatnych wiadomości) o tematyce reklamowej.
3. Nie powodujemy kłótni.
4. Zabrania się używania wulgaryzmów w prywatnych wiadomościach (PW), polach profilu, sygnaturach, postach, itp. Nie przystosowanie się do tego punktu, będzie groziło ostrzeżeniem.
5. Zabrania się obrażania innych użytkowników forum.
6. Avatar (emblemat) i podpis nie mogą zawierać treści obraźliwych.
7. Łączna grafika w stopce nie może przekraczać rozmiarów 500x100 oraz zajmować więcej niż 40KB. Niedopuszczalne jest umieszczanie kilku obrazków spełniających powyższe kryteria.
Zapis ten nie dotyczy grup: Administratorzy, Super Moderatorzy, Support Team, VIPs.

§3. Forum

1. Przed napisaniem nowego tematu należy skorzystać z funkcji Szukaj i zajrzeć do FAQ (Najczęściej zadawane pytania). Być może Twój problem jest już rozwiązany.
2. W niektórych działach występują dodatkowe zasady pisania postów. Zasady te są w przyklejonym temacie.
3. Temat wątku powinien zawierać krótki i konkretny opis jego treści. Tematy w stylu "Heeeeelp !!!!!!!!!!!!!!!", "Pilneeeeeeeeeeeeeeee", "DLACZEGO?" będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem.
4. Aby zmienić tytuł wątku, należy kliknąć w pierwszym poście na Edytuj Post , a następnie Zaawansowana edycja.
5. Wypowiadając się na forum zwracaj uwagę na zasady pisowni. Jeśli masz z tym problemy - korzystaj z opcji autokorekty w edytorze tekstu (np. MS Word), a dopiero później wklej sprawdzony tekst na forum.
6. Zabrania się zamieszczania na forum linków do materiałów o treści pornograficznej lub propagujących jawnie jakąkolwiek przemoc.
7. Zabrania się reklamowania na forum stron o podobnej tematyce (również w formie zakładania kont o loginie, który jest adresem strony lub podobnym - np. jakasstrona.pl oraz w jakiejkolwiek innej formie). Zabrania się również ewidentnego reklamowania innych stron internetowych bez zgody pracownika smartfonik.pl.
8. Zabrania się umieszczania linków z tego forum na innych forach lub stronach.
9. Nagminne pisanie postów bez konkretnej treści oraz pisanie dwóch postów pod rząd jest uznawane za SPAM i karane ostrzeżeniem. Jeśli Twój post jest ostatnim w wątku, a chcesz coś jeszcze dodać - nie pisz kolejnego postu, a zedytuj poprzedni.


§4. Kary i ostrzeżenia

1. Użytkownicy łamiący regulamin forum, będą karani ostrzeżeniami. Nagminne łamanie zasad grozi (automatyczną po otrzymaniu 5-tego ostrzeżenia) blokadą konta.
2. Zakładanie nowego konta przez użytkownika, który otrzymał ostrzeżenie jest zabronione i wiąże się to z blokadą konta.

Taryfikator punktów karnych obowiązujący na forum smartfonik.pl
§5. Inne

1. Od każdej decyzji moderatorskiej można się odwołać, pisząc zażalenie bezpośrednio do administratora (Kermit), (gonzek), (franelo) lub w wątku Skargi i zażalenia
2. Administrator oraz Moderatorzy dołożą wszelkich starań, aby posty użytkowników były zgodne z prawem, jednak właścicielami poszczególnych postów są ich autorzy i to oni ponoszą za nie pełną odpowiedzialność.
3. Forum smartfonik.pl nie odpowiada za działania lub zaniechania osób korzystających z jego zasobów.
4. Forum smartfonik.pl dokona wszelkich starań, by treści i odnośniki publikowane przez użytkowników były w pełni legalne.
5. Forum smartfonik.pl nie czerpie żadnych dochodów z tytułu odsyłania poprzez linki użytkowników do materiałów umieszczonych na innych witrynach internetowych.
6. Forum smartfonik.pl zobowiązuje się do natychmiastowego usunięcia odnośników do materiałów umieszczonych niezgodnie z prawem po otrzymaniu stosownej notyfikacji. Informacje o takich linkach prosimy przesyłać pod adres admin małpa se-center.info, za pomocą przycisku "Raportuj post" ( ) lub dowolną inną drogą kontaktu z moderatorem lub administratorem.


§6. Warunki uczestnictwa w serwisie (zaakceptowane przez każdego podczas procesu rejestracji):

1. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

2. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, seksualnych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili bez podania przyczyny jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Zgadzasz się na otrzymywanie e-maili z najnowszymi informacjami o forum oraz e-maili o charakterze promocyjnym i reklamowym.

3. Skrypt tego forum wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum.


4. Jeśli nie zgadzasz się z powyższymi warunkami, a jesteś zarejestrowanym użytkownikiem - wyślij wiadomość do Administratora forum ( admin małpa se-center.info ) z prośbą o usunięcie konta. Możesz to zrobić w każdej chwili.

5. Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych osobowych przez Nexus Web Media Limited z siedzibą w Londynie, 590 Kingston Road, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu Smartfonik.pl, otrzymywania reklam drogą elektroniczną od serwisu Smartfonik.pl oraz partnerów współpracujących, na adres e-mail podany podczas rejestracji. Zmiana adresu e-mail przypisanego do Twojego konta jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie reklam na nowy adres e-mail podany przy zmianie. Wypisanie z otrzymywania reklam możliwe jest po uprzednim kontakcie z administracją za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

6. Wszelkiego rodzaju uwagi na temat regulaminu należy kierować do administratora forum za pomocą formularza kontaktowego.[/QUOTE]
Za złamanie powyższego regulaminu możesz otrzymać punkty karne lub twoje konto może zostać dożywotnio zablokowane!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright © 2022 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimization by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright © Smartfonik.pl (SE-Center.info) 2006 - 2021