PDA

Zobacz pełną wersję : Uruchomienie kilku apliacji w tym samym czasie (bez zamykania)


TjaS
29-11-2011, 14:32
Witam, potrzebuję odpowiedzi jak zrobić i czy tak w ogóle można, żeby w jednym czasie było otworzone okno przeglądarki firefox i inna aplikacja (chodzi o token do banku). Chodzi o to żeby można się było pomiędzy nimi przełączać bez ich zamykania? We wcześniejszych modelach SE bez androida była taka opcja "minimalizuj" i było po kłopocie natomiast tutaj nie wiem jak to ustawić

franelo
29-11-2011, 17:20
Tu nie ma minimalizacji ... jak masz dużą ilość RAMu i otworzysz przeglądarkę i tą inną aplikację i np. naciśniesz przycisk Home będąc w innej aplikacji, otworzysz przeglądarkę, zrobisz co musisz, naciśniesz Home i włączysz ponownie tą inną aplikację to powinna się normalnie otworzyć.

W przypadku małej ilości RAMu, system będzie zamykał aplikacje, które są "zminimalizowane".

Możesz także poszukać w internecie aplikacje do Multitasking'u

henediac
06-12-2011, 00:57
Tak, można tego dokonać na androidzie, bowiem android posiada jako taki multitasking. Do przełączania pomiędzy aplikacjami służy przycisk Home przez przytrzymanie go, aż do pojawienia się okienka z ostatnio uruchomionymi aplikacjami. Przed tym zabiegiem polecam ubić wszystkie niepotrzebne aplikacje działające w tle, tak by zwolnić jak najwięcej ramu i nie doświadczyć dziwnego sposobu zarządzania pamięcią operacyjną przez system.